Aldığınız her ürün, garantimiz altındadır.


Almış olduğunuz ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren üç (3) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.

Ürünlerimiz online teslimat olduğu için kullanılmış ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Almış olduğunuz üründe hata olması sonucunda e-mail adresimize ekran görüntüsü attığınız zaman; ürünü ister değişim yaparak istersenizde koşulsuz iade edebilirsiniz.

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür


Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır.

Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, firmamız ile lütfen iletişime geçiniz.

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünler iade olarak kabul edilmektedir.

Havale iadeleri 2 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 3 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

E-Bülten